PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Złoto dla Zielonogórskich kickboxerek !

Podczas Mistrzostw Polski w K-1 Juniorów i Młodzieżowców rozgrywanych 04-06.04.2014 r. w Głogowie dwie zawodniczki SKF Boksing Zielona Góra Dominika Gleisner i Emilia Czerwińska zdobyły złote medale. Przemysław "Kaciej" Kacieja wywalczył medal brązowy.

Zielona Góra, sport, młodzież, junior, K-1, Mistrzostwa, Głogów, boks, kickboxing, treningi, Emilia Czerwińska, Dominika Gleisner, Bogumił Połoński, Kaciej, Dominczak, Legion Głogów
Dominika Gleisner startująca w -60 kg juniorek starszych nie dała cienia szans swoim przeciwniczkom i została Mistrzynią Polski K-1.
To drugi złoty medal Dominiki Gleisner w tym roku. Trzy tygodnie wcześniej zdecydowanie pokonała swoje przeciwniczki w Mistrzostwach Polski Low Kick Juniorów. Dwa złote medale świadczą o jej dominacji nad konkurentkami na arenie krajowej w formach ringowych z niskimi kopnięciami.

Zielona Góra, sport, młodzież, junior, K-1, Mistrzostwa, Głogów, boks, kickboxing, treningi, Emilia Czerwińska, Dominika Gleisner, Bogumił Połoński, Kaciej, Dominczak, Legion GłogówEmilia Czerwińska w pięknym stylu pokonując 3:0 przeciwniczkę w walce finałowej wywalczyła złoty medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców K-1 w -65 kg.

Medal brązowy zdobył Przemysław "Kaciej" Kacieja startujący w -60 kg młodzieżowców. Kaciej wygrał na punkty walkę ćwierćfinałową.
W walce półfinałowej został zdyskwalifikowany za przekroczenie limitu kar spowodowanego niezamierzonymi kopnięciami poniżej pasa.  Nasz zawodnik musi popracować nad precyzją kopnięć niskich na uda i kolanem aby w walkach na szczeblu Mistrzowskim nie dochodziło do tego typu incydentów.  Przemek swobodnie mógł dotrzeć do finału Mistrzostw i walczyć o złoto.
Do Mistrzostw łącznie zgłoszonych zostało 235 zawodników z  68 klubów z całej Polski .
Organizatorem był Maciej Domińczak trener Polskiej Kadry Narodowej Juniorów w Low Kick i K-1.  Szkoleniowiec w KS Legion Głogów.