PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

środa, 12 lutego 2014

Mistrzyni Polskiego pięściarstwa w Zielonej Górze !

boks, trening, Zielona Góra, Poznański Klub Bokserski, Kinga Szlachcic, Adriana Marczewska, Bogumił Połoński, Wojciech Wicherski

W dniu 12.02.2014 r. mieliśmy przyjemność gościć zawodniczkę Poznańskiego Klubu Bokserskiego Ewelinę Wicherską, która odwiedziła nas aby trenować z naszymi zawodniczkami Kingą Szlachcic i Adą Marczewską. Ewelinie towarzyszył mąż i trener w jednej osobie Wojciech Wicherski.

Dla naszych zawodniczek było to olbrzymie doświadczenie z racji rutyny sportowej jaką posiada Ewelina Wicherska. Poznanianka 15 lat uprawia boks, zdobyła 7 razy Mistrzostwo Polski. Wielokrotnie reprezentowała nasz kraj na imprezach światowych zdobywając między innymi dwukrotnie Wicemistrzostwo Europy. 

SKF Boksing Zielona Góra dziękuje Ewelinie i Wojtkowi za wizytę i wspaniałą okazję do szkolenia naszych zawodniczek podczas Mistrzowskiego sparingu. 

W SKF Boksing Zielona Góra możesz uczyć się od najlepszych !

boks, trening, Zielona Góra, Poznański Klub Bokserski, Kinga Szlachcic, Adriana Marczewska, Bogumił Połoński, Wojciech Wicherski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.