PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

wtorek, 12 listopada 2013

Zwycięstwa w Ostrowie Wielkopolskim !!!

 W dniach 09-10.11.2013 r. w Ostrowie Wielkopolskim został rozegrany Puchar Polski Juniorów Full contact, oraz Turniej Low Kick Seniorów. 

CAŁA GALERIA
treningi, sporty walki, boks, kickboxing, muay thai, full contact

treningi, sporty walki, boks, kickboxing, muay thai, full contact
  Puchary zostały zdobyte przez Dominikę Gleisner startującą w - 70 kg i Jakuba Rychlikowskiego walczącego w -71 kg.
  Dominika z braku przeciwniczki w swojej kategorii wagowej stoczyła walkę pokazową z zawodniczką Martą Mossur z ASW Knockout Zielona Góra w -70 kg. Walka od początku do końca została rozegrana pod dyktando Dominiki.
  Jakub z każdym wyjazdem na zawody robi duże postępy. W walce finałowej zadał mocne ciosy zakończone kopnięciem okrężnym, po których sędzia ringowy musiał interweniować i wyliczyć przeciwnika w pierwszej rundzie Tomasza Przybylskiego z LZS Poprawa Siedlikow. Nasz młody zawodnik wygrał walkę na punkty.


  Do bardzo ciekawych starć doszło wśród seniorów. Nasi zawodnicy, którzy wzięli udział w Turnieju Low Kick w Ostrowie Wielkopolskim to : 
Damian Tyszkiewicz -75 kg,
Patryk Szpera - 71 kg, 
Przemysław Kacieja - 60 kg. 
  Damian Tyszkiewicz gościnnie wystąpił w wyższej kategorii - 75 kg i zmierzył się z Mateuszem Będziszakiem z KS Tarchalanka. Stoczył on bardzo dobry pojedynek przy owacjach Ostrowskiej widowni ulegając przeciwnikowi na punkty. Zawodnik gospodarzy był zawodnikiem cięższym od Tyszkiego co w znacznym stopniu utrudniło naszemu fighterowi rozegranie walki na swoją korzyść. Biorąc pod uwagę rangę zawodów traktujemy ten pojedynek jako przygotowania do ważniejszych imprez ogólnopolskich, w których Damian Tyszkiewicz niebawem wystąpi.
  Błyskotliwą walkę stoczył Patryk Szpera, który wysoko wygrał na punkty ze swoim przeciwnikiem Bartłomiejem Kucharskim z LZS Poprawa Siedlikow. 
  Doskonale poradził sobie Przemysław Kacieja w walce z zawodnikiem ASW Knockout Zielona Góra Artiomem Pogrebnoi. Bardzo skutecznie kontrował chaotyczne ataki Pogrebnoia swoimi dobrymi niskimi kopnięciami wygrywając pojedynek wysoko na punkty. 


   Zawody zostały przeprowadzone w sposób wzorowy i przy wspaniałej oprawie dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu gospodyni Pani Marty Prajsnar. 
treningi, sporty walki, boks, kickboxing, muay thai, full contact

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.