PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

piątek, 8 listopada 2013

SKF Boksing Zielona Góra REPREZENTUJE POLSKĘ !

  Zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra będzie walczyć na Mistrzostwach Świata w Turcji w mieście Antalya. Zawody zostaną rozegrane w dniach 30.11.-08.12. 2013 r. 

 Karolina Gleisner w ostatnich miesiącach na arenie krajowej odniosła wiele sukcesów pozostawiając Polskie konkurentki daleko w tyle. Jej dorobek medalowy z września i października 2013 r. to : 
  • złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Full Contact,
  • złoty medal Mistrzostw Polski Seniorek w Kick Light,
  • złoty medal oraz tytuł Najlepszej Zawodniczki w Mistrzostwach Polski Seniorek w Full Contact. 
Na sam koniec dorzuciła do swojej kolekcji brązowy medal z Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie Kobiet. Na tych Mistrzostwach stoczyła bardzo dobrą walkę z późniejszą Mistrzynią Polski i  mimo pierwszego startu w swoim życiu w rywalizacji bokserskiej wypadła lepiej niż większość kobiet specjalizujących się w tej dyscyplinie. 

Sporty walki Zielona Góra, Treningi Zielona Góra
   Wcześniejsza kariera Karoliny Gleisner w grupie juniorek i młodzieżowiec a także seniorek na różnym szczeblu krajowym i międzynarodowym miały ją przygotować do tego właśnie momentu, którym jest start na Mistrzostwach Świata Seniorów. 

 Na dzień dzisiejszy możemy powiedzieć, że w SKF Boksing Zielona Góra trenuje pierwsza zawodniczka w historii całego kickboxingu w Zielonej Górze tak doskonale przygotowana do sięgnięcia po złoty medal Mistrzostw Świata Seniorów. 

  W SKF Boksing Zielona Góra trenuje wiele osób, które w niedalekiej przyszłości znajdą się na tym samym poziomie co Karolina Gleisner. Jest to nie tylko sprawa dobrego prowadzenia zawodników przez Stowarzyszenie, ale przyczyniają się do tego WSZYSCY biorąc aktywny udział w treningach i inicjatywach prowadzonych przez Stowarzyszenie. To dzięki tej ogromnej grupie ludzi, która codziennie gromadzi się w siedzibie SKF Boksing po to by trenować sporty walki, niektórzy z nich będą odnosić olbrzymie sukcesy Sportowe. 


Sporty walki Zielona Góra, Treningi Zielona Góra
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.