PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 14 października 2013

POLSKI KICKBOXING MA NOWĄ KRÓLOWĄ !

Mistrzostwa Polski Seniorów i Puchar Polski Juniorów Kick Light - Kartuzy 11-13.102013 r. 

kickboxing, Zielona Góra, trening, walki, sporty walki, Mistrzostwa Polski, kick light, Kartuzy

Karolina Gleisner, kickboxing, Zielona Góra, trening, walki, sporty walki, Mistrzostwa Polski, kick light, Kartuzy
 Zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra, Karolina Gleisner zdetronizowała mocno utytułowaną w Polsce i na świecie Iwonę Nierodę z KS Diament Pstrągowa. Od pierwszych sekund morderczego pojedynku Karolina wykazywała determinację i strategię, która miała na celu pozbawić nadziei na zwycięstwo przeciwniczki finałowego starcia. Mistrzyni Świata z biegiem walki była coraz bardziej bezradna wobec nieustępliwych ataków Karoliny. Walka była nierozstrzygnięta do ostatnich sekund, w których Karolina powtórzyła atak rękoma zakończony niskimi kopnięciami, które przeważyły szalę zwycięstwa na jej stronę. W ten sposób zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra pokonała Iwonę Nierodę i została Mistrzynią Polski. 
Według obserwujących trenerów i specjalistów, nasza zawodniczka wykazuje fenomenalne przygotowanie do rywalizacji w walkach finałowych imprez takich jak Mistrzostwa Świata i Europy. Tym samym jednoznacznie zapewniła sobie miejsce w Kadrze seniorek kick light na Mistrzostwa Świata w Turcji na początku grudnia tego roku. 

kickboxing, Zielona Góra, trening, walki, sporty walki, Mistrzostwa Polski, kick light, Kartuzy

Podczas imprezy w Kartuzach zawodnicy SKF Boksing Zielona Góra zdobyli medale wszystkich kolorów. Łączna liczba medali ze złotym krążkiem Karoliny Gleisner wynosi 5.
W rywalizacji doskonale radziły sobie nasze zawodniczki jak i zawodnik wygrywając pierwsze walki w swoich kategoriach wagowych i wiekowych. 

Zdobyte medale przez zawodników SKF Boksing Zielona Góra

Srebro - Emilia Czerwińska w Mistrzostwach Polski Seniorów -65 kg,
srebro - Dominika Gleisner w Pucharze Polski Juniorów - 65 kg,
brąz - Ewa Boś  w Mistrzostwach Polski Seniorów -50 kg,
brąz - Jakub Rychlikowski w Pucharze Polski Juniorów -69 kg.

6 komentarzy:

 1. Ale z tego co się orientuje to Iwonka rok temu też była vice Mistrzynią Polski w tej formule, więc tytuł nie został jej odebrany. Również nie była to walka o zawodowy pas mistrza świata formuły low kick. Więc to Iwonka jest nadal Mistrzynią Świata zawodową. Karolina nic jej nie odebrała-> również nie "zdetronizowała". Troche, a nawet dużo za duże słowa. Na koniec dodam że walka faktycznie dobra, przewalczona ostro, ale dopiero pod koniec trzeciej rundy Karolina objęła prowadzenie. Gratuluje wygranej, ale wyolbrzymione te zasługi. Gdyby na K1 albo innej ciężkiej formule (w której Iwona się specjalizuje) wygrałaby z nią, to może wtedy właściwa była by taka euforia i wielkie słowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi Anonimowy nikt tu nie mówi ani nie pisze o odebraniu Mistrza Świata. Karolina okazała się po prostu lepsza i ją pokonała na Mistrzostwach Polski w danej formule więc nie potrzebny był taki komentarz. Może Iwona była by lepsza w innej formule ale akurat w tej przegrała ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale mówi o "zdetronizowaniu" i tego jestem ciekawa. Walkę można przegrać. Ale czy jednym zwycięstwem można komuś odebrać pozycje na która pracowało się latami, i wieloma zwycięstwami? to słowo jakoś mnie razi. "zdetronizowała" ale w jakim sensie? czemu tak piszą? to tylko przegrana walka.

   Usuń
 3. Oglądając tą walkę , jestem pewien że Iwona przegrałaby też w innej formule. Karolina jest w świetnej formie . Poza tym jest piękną kobietą .

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy do przejrzenia oferty najlepszych chwilówek dostępnych w https://ibrok.pl/

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.