PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

sobota, 28 września 2013

MMP Full contact 2013 r.

boks, Karolina Gleisner, kickboxing, mistrzostwa, muay thai, młodzież, Patryk Szpera, Polska,
  W dniach 27-29.09.2013 r. w Miejscowości Wysocko Małe koło Ostrowa Wielkopolskiego rozgrywane są Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Full contact.
  W dniu dzisiejszym zawodnicy z Zielonej Góry doskonale poradzili sobie z konkurencją.
  Zawodnik SKF Boksing Zielona Góra Patryk Szpera startujący w -71 kg jednogłośnie zwyciężył dwa pojedynki, tym samym dostając się do jutrzejszego finału.
  Jedną z walk finałowych stoczy także  Karolina Gleisner startująca w -56 kg.
boks, Karolina Gleisner, kickboxing, mistrzostwa, muay thai, młodzież, Patryk Szpera, Polska,   Bardzo wysoko na punkty walkę półfinałową wygrała Emilia Czerwińska startująca w -65 kg, która trenując od maja w SKF Boksing Zielona Góra poczyniła spore postępy. Na zawodach Emila reprezentuje ZKS Gwardia Zielona Góra, gdyż jej przynależność klubowa nie jest jeszcze ustalona.
  Rewelacyjnie debiutował Michał Sędziak z ZKS Gwardia Zielona Góra w -81 kg, który pierwszą walkę wygrał wysoko na punkty a w walce półfinałowej znokautował swojego rywala, tym samym awansując do rundy finałowej.
  W jutrzejszym finale wystartuje także najcięższy zielonogórzanin Jakub Kozera z ZKS Gwardia Zielona Góra , który wysoko wygrał pojedynek półfinałowy.