PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 30 września 2013

Mistrzowskie tytuły zielonogórzan na MMP Full contact.

Treningi, sport, Zielona Góra, sporty walki
  W dniach 27-29.09.2013 r. niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego zostały rozegrane Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Full Contakt. 
  W imprezie bardzo dobrze zaprezentował się Patryk Szpera walczący w -71 kg, który zwyciężył aż trzy pojedynki na tej imprezie. Patryk w ostatnich miesiącach poczynił ogromne postępy treningowe, co ułatwiło mu na Mistrzostwach sięgnięcie po złoty medal. 
  Złoty medal z Mistrzostw przywiozła Karolina Gleisner, która w finałowej walce nie wystąpiła z powodu walkowera jaki jej oddała przeciwniczka, zawodniczka z klubu Prosna Kalisz. Trener z Kalisza nie dopuścił do walki swojej zawodniczki z Karoliną z powodu obaw o następstwa pojedynku. To świadczy o poziomie jaki prezentuje w chwili obecnej fighterka SKF Boksing Zielona Góra Karolina Gleisner. 
Treningi, sport, Zielona Góra, sporty walki  Bardzo dobrze walczyła Emilia Czerwińska, która stoczyła dwa pojedynki na tej imprezie. W walce finałowej spotkała się z obecną Mistrzynią Polski Seniorek w Low Kick i uległa jej na punkty. Emila na tych Mistrzostwach i zdobyła medal srebrny.
  Rewelacyjnie zaprezentował się Michał Sędziak w kategorii -81 kg z ZKS Gwardia Zielona Góra, który podczas Mistrzostw stoczył trzy pojedynki. W walce finałowej uległ na punkty swojemu przeciwnikowi z Piaseczna. Dla Michała ten start to debiut w kickboxingu a mimo to zdobył srebrny medal i został Wicemistrzem Polski. 
 Żadnych złudzeń swoim przeciwnikom nie pozostawił walczący w +91 kg Jakub Kozera, który bardzo wysoko zwyciężył swój pojedynek finałowy i do Zielonej Góry przywiózł medal koloru złotego. 

Na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Full contact SKF Boksing Zielona Góra został wyróżniony za uzyskany wynik medalowy. Do Zielonej Góry jest przywieziony puchar i dyplom za zajęcie drugiego miejsca w rywalizacji drużynowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.