poniedziałek, 3 czerwca 2013

Szpera Zawodnikiem Turnieju w Rydzynie !!!

W dniu 02.06.2013 r. w miejscowości Rydzyna ( niedaleko Leszna ) został rozegrany Turniej ku pamięci Pawła Mikołajczaka znanego Polskiego kickboxera z Leszna.

Treningi dla chłopców Zielona Góra, Treningi dla młodzieży Zielona Góra, sporty walki Zielona Góra, kickboxing, muay thai, boks, k-1, Treningi dla chłopców Zielona Góra, Treningi dla młodzieży Zielona Góra, sporty walki Zielona Góra, kickboxing, muay thai, boks, k-1,

W Turnieju wystąpiło dwóch naszych zawodników w tej samej kategorii wagowej -69 kg light contact juniorów.
Arkadiusz Dyderski przegrał swoją pierwszą walkę, z późniejszym finalistą zawodów, którego pokonał Patryk Szpera.
Szpera mimo kontuzji golenia w walce półfinałowej stoczył trzy pojedynki, zwyciężając w swojej kategorii wagowej. Komisja sędziowska zawodów nadała mu tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju.

Treningi dla chłopców Zielona Góra, Treningi dla młodzieży Zielona Góra, sporty walki Zielona Góra, kickboxing, muay thai, boks, k-1,