PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 16 czerwca 2013

Kinga Szlachcic Mistrzynią Polski !

Kinga Szlachcic, Leszno, light contact, treningi Zielona GóraKinga Szlachcic, Leszno, light contact, treningi Zielona Góra 

Na rozegranych w Lesznie w dniach 14-15 maja 2013 r. Mistrzostwach Polski Light contact Juniorów zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra Kinga Szlachcic w pięknym stylu zajęła pierwsze miejsce. Walkę półfinałową zakończyła w pierwszej rundzie po tym jak trener poddał jej przeciwniczkę Sandrę Bruksztus z KSW Szczecinek. W walce finałowej spotkała się z zawodniczką gospodarzy Jagodą Rosadzińską z KS Polonia Leszno, którą pokonała jednogłośnie 3:0 na punkty, tym samym zdobywając tytuł Mistrzyni Polski.
Jakub Rychlikowski, Kinga Szlachcic, Leszno, light contact, treningi Zielona Góra
Dobrze zaprezentowała się nasza ekipa męska, choć medalu nasi zawodnicy nie zdobyli. W tym roku nasi juniorzy rywalizowali w kategoriach wagowych - 69 kg ( 25 zgłoszonych zawodników ) i -63 kg ( 21 zgłoszonych zawodników ). Były to kategorie najliczniej obsadzone. W kategorii -69 kg Jakub Rychlikowski zwyciężył dwa pojedynki a w trzecim uległ minimalnie na punkty plasując się tuż za podium. Identyczna sytuacja wystąpiła w kategorii -63 kg, w której rywalizował Bartosz Chodoruk. Bartek także wygrał dwa pojedynki. W zawodach wystąpił Arkadiusz Dyderski rywalizujący w -69 kg, który uległ na punkty w pierwszym swoim pojedynku w kategorii -69 kg. 

2 komentarze:

  1. Serdeczne gratulacje Pani Kongo Szlachcic.Życzę wiele takich sukcesów. Ja ze swej strony stane się fanem i kibicem. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze jedno: W imieniu zrobiłem błąd proszę mi wierzyć wcale nie zamierzony PRZEPRASZAM KINGO.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.