PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

niedziela, 9 czerwca 2013

Ewa Mistrzynią Polski w K-1 !

klub sportów walki Zielona Góra, trening ZG, walki Zielona Góra, boks, K-1, kickboxing, Muay thai Po trzydniowych zmaganiach w Mistrzostwach Polski Seniorów, Juniorów i Kobiet rozegranych w Świebodzicach w dniach 07-09 czerwca 2013 r., nasza ekipa zdobyła trzy medale. 

Złoto zdobyła Ewa Boś, która w finałowej walce pokonała koleżankę klubową Magdalenę Józak. Nasze zawodniczki rywalizowały w kategorii - 48 kg. Magda zajęła drugą lokatę i tym samym zdobyła srebrny medal. 
klub sportów walki Zielona Góra, trening ZG, walki Zielona Góra, boks, K-1, kickboxing, Muay thaiPasjonującą walkę półfinałową stoczyła Karolina Gleisner z Iwoną Nierodą z KS Diament Pstrągowa. Iwonie o włos udało się uciec spod presji naszej zawodniczki i po remisie decyzją sędziów została zwyciężczynią tego pojedynku jak i późniejszego finału. Karolina rywalizowała w wadze -56 kg i zdobyła brązowy medal. 

klub sportów walki Zielona Góra, trening ZG, walki Zielona Góra, boks, K-1, kickboxing, Muay thaiJak zawsze dobrze zaprezentował się Damian "Tyszki" Tyszkiewicz, który rywalizował po raz kolejny w tym roku w kategorii -71 kg. Ta kategoria wagowa to jedna z najbardziej obsadzonych wag w całej rywalizacji seniorów. Tyszki wygrał pierwszą walkę, ale w drugiej nieznacznie uległ przeciwnikowi. Przegrana walka była walką ćwierćfinałową co uniemożliwiło Damianowi stanięcie na podium w tym turnieju. 

GALERIA Z MISTRZOSTW W ŚWIEBODZICACH 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.