poniedziałek, 27 maja 2013

Trzy medale z MP Juniorów Full contact 2013 r.

sport młodzieży zielona góra, sporty walki Zielona Góra, sztuki walki Zielona Góra,  kickboxing , muay thai , boks
 Podczas Mistrzostw Polski Juniorów rozegranych na wolnym powietrzu w miejscowości Brzeziny 24-25 maja 2013 r., nasza czteroosobowa ekipa zdobyła 3 medale. Dwa medale są w kolorze złota, oraz jeden srebra.
Złoty medal wywalczyła Dominika Gleisner, która olbrzymią wolą walki zmiażdżyła swoje przeciwniczki. Przed czasem w drugiej rundzie pokonała Justynę Szmalę z Bielsko - Białej a następnie w walce finałowej jednogłośnie na punkty zwyciężyła z Jagodą Rosadzińską z Leszna, tym samym zdobywając tytuł Mistrzyni Polski Full Conntact Juniorek Starszych w - 65 kg.
W kategorii -60 kg złoty medal przywiozła  Kinga Szlachcic.
sport młodzieży zielona góra, sporty walki Zielona Góra, sztuki walki Zielona Góra,  kickboxing , muay thai , boksMedal srebrny zdobył Patryk Szpera rywalizujący w kategorii - 63,5 kg.
Dobrze zaprezentował się w walce z bardzo doświadczonym zawodnikiem z Kalisza  Arkadiusz Dyderski startujący w - 67 kg. Arek mimo małego doświadczenia w pełni zrealizował założenia taktyczne co pozytywnie rokuje na dalszą karierę zawodniczą.