PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Rewelacyjne walki w Żarach !

kickboxing i boks zielona góra, sporty walki Zielona Góra

CAŁA GALERIA Z WYDARZENIA 

kickboxing i boks zielona góra, sporty walki Zielona Góra
kickboxing i boks zielona góra, sporty walki Zielona Góra
Nasza ekipa doskonale spisała się podczas turnieju zorganizowanego w Żarach dnia 7 kwietnia 2013 r. Turniej, w którym braliśmy udział to VIII Ogólnopolska Liga Walkowa WFMC FIGHT i WFMC PRO.  Organizatorami turnieju byli : WFMC POLSKA, "MALINOWSKI TEAM", przy współpracy z sekcją boksu SCORPION ŻARY i Dragon Sports Polska.
Zawodnicy SKF Boksing ZG toczyli walki w boksie, low kicku oraz k-1.
Na bardzo duże słowa uznania zasługuje Patrycja Płotała, która wygrała dwa pojedynki. Pierwszy bokserski i drugi z cięższą od siebie zawodniczką w low kicku. W obu pojedynkach Patrycja zdobyła wyraźną przewagę nad swoimi przeciwniczkami wygrywając na punkty. 
Bardzo dobrze zawalczył nasz kadet Przemysław Kalisz  w low kick, który samodzielnie prowadził walkę umiejętnie utrzymując przewagę nad swoim przeciwnikiem przez cały dystans pojedynku. 
Wyraźne postępy treningowe z walki na walkę można zaobserwować u Arkadiusza Dyderskiego, oraz Patryka Szpery. Arek zremisował z zawodnikiem gospodarzy po bardzo dobrym pojedynku a Patryk wygrał swój pojedynek wyraźnie uzyskując przewagę punktową. 
Bardzo dobrą walkę stoczył nasz Damian Tyszkiewicz, który od początku roku odnosi pasmo sukcesów ringowych. Damian wyraźnie zwyciężył walkę uzyskując znaczną przewagę punktową nad swoim rywalem, z którym toczył pojedynek na zasadach K-1. 
Bardzo dobrze zaprezentował się w swojej pierwszej walce w życiu Adrian Walenciak, który uległ na punty swojemu przeciwnikowi, ale po dobrym pojedynku. 
Nie doszło do walki bokserskiej Pawła Urbańskiego, którego przeciwnik się rozchorował i nie stawił na zawody. 
SKF Boksing Zielona Góra dziękuje za zaproszenie na zawody organizatorom turnieju a w szczególności Pawłowi Malinowskiemu i Marcinowi Kujdzie, którzy bardzo umiejętnie dobrali zawodników w pary dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogli podnosić swoje kwalifikacje zawodnicze. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.