PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Dominika Mistrzynią Polski !

treningi zielona góra, sport zielona góra, zawody zielona góra, sporty walki zielona góra, kickboxing, muay thai, bokstreningi zielona góra, sport zielona góra, zawody zielona góra, sporty walki zielona góra, kickboxing, muay thai, boks
Na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców Kick light rozegranych w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 26-29 kwietnia 2013 r., dwoje naszych zawodników stanęło na podium. 
treningi zielona góra, sport zielona góra, zawody zielona góra, sporty walki zielona góra, kickboxing, muay thai, boksBezkonkurencyjna w swojej kategorii - 65 kg była nasza Dominika Gleisner, która pierwszą swoją walkę zwyciężyła 3:0 a finałową przed czasem w pierwszej rundzie. Sukces zapewnia jej dalszą przynależność do Kadry Narodowej, oraz start w Pucharze Świata, na który oficjalnie powołał ją podczas Mistrzostw trener kadrowy Grzegorz Engel . Puchar odbędzie się w Szeged w dniach 16-19 maja 2013 r. 
Doskonale podczas Mistrzostw zaprezentował się Patryk Szpera, który wywalczył brązowy medal po dwóch wysoko wygranych pojedynkach. Podczas walk, które toczył nasz zawodnik można było zaobserwować ogromne postępy w wyszkoleniu oraz podejściu do rywalizacji sportowej. Do kolejnej walki półfinałowej nasz zawodnik nie wyszedł z powodu kontuzji łydki. 
Na Mistrzostwach Polski debiutowali zdobywając cenne doświadczenie sportowe Patrycja Płotała w -55 kg, oraz Arkadiusz Dyderski w -69 kg. Uplasowali się oni poza podium w ogólnej rywalizacji. 


CAŁA GALERIA Z WYDARZENIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.