sobota, 22 grudnia 2012

SKF Boksing Zielona Góra - NAJLEPSZY W WOJEWÓDZTWIE !

W dniu 20 grudnia 2012r. o godzinie 17:00 w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, odbyła się uroczystość podsumowania współzawodnictwa dzieci i młodzieży województwa lubuskiego za rok 2012.
SKF Boksing Zielona Góra, okazał się najlepszym  klubem kickboxingu w województwie  Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży koordynowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Obecnie w Systemie  punktowane są miejsca medalowe Mistrzostw Polski formuły kick light i light contact juniorów, czyli zawodników w wieku 16-18 lat.
Pozostawiliśmy konkurencję daleko w tyle zdobywając 36 punktów. Drugi klub w woj. lubuskim w tej klasyfikacji zdobył tylko połowę naszego dorobku czyli 18 punktów.
   18 punktów dla naszego Stowarzyszenia zdobyła Kinga Szlachcic. Kinga w obu konkurencjach punktowanych zdobyła dwa złote medale Mistrzostw Polski. W kick light jest aktualną Wicemistrzynią Świata. Medale z imprez międzynarodowych nie są wliczane do punktacji. Drugą zawodniczką która zdobyła 9 punktów i złoty medal Mistrzostw Polski 2012 w kick light jest Karolina Gleisner. 6 punktów uzyskała siostra Karoliny Dominika Gleisner, która zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Polski w kick light. Dominika na Mistrzostwach Świata w Bratysławie zdobyła brązowy medal w tej samej formule. 3 punkty do całego dorobku dorzucił Grzegorz Maruszczak, który na Mistrzostwach Polski light contac zdobył brązowy medal.
Najlepszy klub w województwie lubuskim , kickboxing, boks, muay thai, shoot boxing, sporty walki, sztuki walkiNajlepszy klub w województwie lubuskim , kickboxing, boks, muay thai, shoot boxing, sporty walki, sztuki walki
  Na Uroczystość wręczenia nagród trenerom zabrałem dwie nasze utalentowane zawodniczki. Jedna z nich to Kinga Szlachcic, która jest medalistką imprez krajowych i międzynarodowych, a druga to Patrycja Płotała, która toczy swoje pierwsze walki na imprezach krajowych.