poniedziałek, 15 października 2012

Puchar Polski dla Dominiki,medale dla Ewy i Patryka

W rozegranym Pucharze Polski Seniorów i Juniorów pod Gdańskiem w miejscowości Kartuzy nasza czteroosobowa ekipa zdobyła dwa medale i puchar. Zawody odbyły się w dniach 12-13.10.2012r.
Najlepiej w turnieju zaprezentowała się Dominika Gleisner, która doskonale poradziła sobie ze swoją przeciwniczką w walce finałowej, tym samym zdobywając pierwsze miejsce w Pucharze podczas rywalizacji  juniorek w kategorii -65kg.
Medal srebrny zdobyła Ewa Boś, która rywalizowała w kategorii -50kg w gronie seniorek.
Medal brązowy zdobył Patryk Szpera, który po bardzo dobrej walce w pojedynku ćwierćfinałowym uległ na punkty przeciwnikowi w walce półfinałowej. Patryk rywalizował w kategorii -69kg juniorów.
W zawodach wystartował Daniel Orzechowski wśród juniorów w kategorii -63 kg. Dla Daniela były to zawody, w których debiutował jako zawodnik.W ogólnej klasyfikacji uplasował się poza strefą medalową.
SKF Boksing Zielona Góra, kickboxing, muay thai, shoot boksing, k-1
Złota Dominika Gleisner - Puchar Polski Juniorów Kick light - Kartuzy 2012r. muay thai, k-1, Zielona Góra, kickboxing, shoot boxingTreningi dla młodzieży, treningi dla dzieci , muay thai , kickboxing, k-1, boks, shoot boxing, sport zielona góra, klub sportowy , sporty walki