poniedziałek, 22 października 2012

100% planu - złoto dla Przemka i Michała !

Kickboxing zielona Góra, treningi najmłodszych, treningi dzieci, zawody dzieci , kadeci młodsi
Na Pierwszych Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych Kick light nasi dwaj startujący zawodnicy zdobyli dwa złote medale.
Przemysław Kalisz rywalizował w kategorii wagowej  -42kg. Stoczył on trzy pasjonujące pojedynki w drodze po złoty medal. Przemkowi należą się wielkie słowa uznania za postawę w walce oraz umiejętność taktycznego rozgrywania pojedynków. To właśnie taktyka i konsekwencja uczyniły go Mistrzem Polski.
Kickboxing zielona Góra, treningi najmłodszych, treningi dzieci, zawody dzieci , kadeci młodsiMichał Maroń startujący w -47kg, nie miał sobie równych w swojej kategorii wagowej. Pierwszy pojedynek  zakończył przed czasem po upływie zaledwie 7 sekund. Przeciwnik po pierwszej akcji Michała został poddany z powodu niezdolności do dalszej walki. Drugi z zawodników z jakim miał się zmierzyć Michał nie wyszedł do pojedynku oddając walkowera. W walce finałowej  na początku drugiego starcia przeciwnik Michała zostaje poddany przez swojego trenera. Precyzyjne akcje i niskie kopnięcia jakie wyprowadzał nasz młody zawodnik nie dały szans żadnemu z przeciwników  którzy chcieli przeszkodzić mu w zdobyciu Mistrzostwa Polski.
Wielkie gratulacje dla naszych najmłodszych Mistrzów Polski !
Mistrzostwa zostały rozegrane w Dobrzejewicach koło Torunia w dniach 20-21.10.2012r. Impreza ta została bardzo dobrze zorganizowana dzięki lokalnym władzom i sponsorom. Wszystko to uczyniło Mistrzostwa bardzo atrakcyjne dla młodych zawodników, którzy rywalizowali w doskonałych warunkach. Dzięki profesjonalnemu podejściu sędziów, organizatorów oraz trenerów nasza dyscyplina wzbogaca się o kolejną bardzo wyczekiwaną formułę walki wśród najmłodszych zawodników. Mistrzostwa Kick light Kadetów Młodszych odbywać się będą cyklicznie każdego roku.