PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

piątek, 18 maja 2012

Paulina Łukomska Akademicką Mistrzynią Polski !


W rozegranych w dniach 17-18 maja 2012r. Akademickich Mistrzostwach Polski w formule kick light, nasza zawodniczka reprezentująca barwy Uniwersytetu Zielonogórskiego Paulina Łukomska, po dwóch wysoko wygranych pojedynkach (oba werdykty: 3:0) uplasowała się na miejscu pierwszym, tym samym zdobywając Akademickie Mistrzostwo Polski na rok 2012.
Paulina rywalizowała w kategorii -55kg a zawody zostały rozegrane w  Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej i były oprawą tegorocznych Juwenaliów na tej uczelni.
W zawodach brał także udział nasz zawodnik, również studiujący na Uniwersytecie Zielonogórskim Paweł Urbański. Uplasował się on poza podium ulegając swojemu przeciwnikowi na punkty w walce ćwierćfinałowej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.