Dziewczyny z Boksing !

Ewa Boś wygrywa !
Ania Koralewska  wywalczyła
srebro
Potężny sukces odniosły zawodniczki POWER GIRLS SKF Boksing Zielona Góra podczas Mistrzostw Polski Kick light Seniorów i Juniorów rozegranych w Starachowicach 16-18.03.2012r. Nasze zawodniczki zdobyły pięć medali i zdystansowały większość startujących pań. Są to medale : dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie miejsca na podium zostały wywalczone a nie wylosowane. Każda nasza zawodniczka pokonała co najmniej jedną przeciwniczkę.
 Kickboxing wśród kobiet w ostatnich latach stał się bardzo popularny w Polsce i na świecie , wobec czego na zawodach, w których uczestniczymy kategorie wagowe kobiet są w pełni obsadzone. To dla nas ogromny sukces, że  nasze kickboxerki bardzo mocno dominują w rywalizacji najlepszych w kraju. Te wszystkie czynniki sprawiają, że SKF Boksing Zielona Góra to klub, który działa bardzo nowocześnie w dziedzinie sportu uważanej do niedawna za typowo męską.

Karolina Gleisner
W zawodach wzięli także udział nasi juniorzy, dla których był to wyjazd dzięki, któremu mogą nabierać doświadczenia w rywalizacji na dużych imprezach sportowych. Dobrze zaprezentował się Kacper Rychlikowski wygrywając pierwszy pojedynek. W drugim przegrał przez kontuzję nóg, które nie wytrzymały trudów rywalizacji. Kacper startował także tydzień wcześniej w Mistrzostwach Polski Low kick Juniorów.  Udział w dwóch imprezach  w  krótkim czasie  spowodował jego niedyspozycję. Pozostali uczestnicy to : Damian Hosa, Dawid Hosa, Hubert Jurgielaniec, Patryk Szpera, Adam Lechniak, Grzegorz Maruszczak.