niedziela, 12 listopada 2017

Dwa Puchary Polski zdobyte w Węgrowie !

Przemysław Kalisz i Klaudia Mazur zdobywcami Pucharu Polski rozegranego w Węgrowie !

W dniach 10-11.11.2017 r. w Węgrowie został rozegrany Otwarty Puchar Polski w Kickboxingu Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów w Formule Light Contact.

Bardzo dobrze zaprezentował się Zdobywca Pucharu Polski Przemysław Kalisz, który rywalizował w kategorii wagowej -57 kg juniorów. Przemek w walce finałowej zwyciężył przed czasem uzyskując przewagę punktową nad Konradem Gibkim z KSW Start Częstochowa.

Klaudia Mazur Zdobyła Puchar Polski w gronie kadetek młodszych w kategorii wagowej -47 kg. Klaudia przed czasem zakończyła walkę półfinałową. Po mocnym kopnięciu Zielonogórzanki na tors przeciwniczka Maja Lebek z GSWW Najemnik Gliwice była niezdolna do dalszej rywalizacji.
W finale po bardzo pasjonującym i zaciętym pojedynku Klaudia w ostatnich sekundach zdominowała wyczerpaną trudami walki Samantę Klejn z KS Zamek Kurzętnik uzyskując przewagę punktową, która dała Naszej Zawodniczce ZWYCIĘSTWO!

W zawodach wzięli udział  Mateusz Kostecki -69 kg junior, Jakub Zimoch +69 kg kadet starszy, Anna Bielawa -50 kg kadetka starsza. Zawodnicy uplasowali się poza podium, ale zdobyli cenne doświadczenie potrzebne do odnoszenia sukcesów w przyszłości podczas rywalizacji sportowej.

ZDJĘCIA/GALERIA

Jakub Zimoch, Mateusz Kostecki, Klaudia Mazur, Przemysław Kalisz, Anna Bielawa, kickboxing, Puchar, Węgrów, sport, Zielona Góra, złoto, Bogumił Połoński