PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

czwartek, 16 maja 2019

3 Złote, 2 Srebrne, 3 Brązowe !

Na tegorocznym Polish Fighter Kids ekipa SKF Boksing Zielona Góra zdobyła trzy puchary oraz dwa medale srebrne i trzy brązowe. 

W dniu 11.05.2019 r. w Szczecinie została rozegrana czwarta edycja Polish Fighter Kids.
Do rywalizacji w zawodach przystąpiła rekordowa liczba uczestników w ilości 380 osób z klubów z całej Polski i z zagranicy. 

Ekipa naszego Stowarzyszenia liczyła 17 zawodników. 

PUCHAR POLISH FIGHTER KIDS ZDOBYŁ IGOR WACHOWIAK rywalizujący w kategorii +69 kg kadetów starszych w kick light. W pierwszym starciu pokonał Patryka Siwa z Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. W pojedynku ćwierćfinałowym wygrał z Krzysztofem Pawłowskim z KSW Vatacha. Półfinałową walkę stoczył z Jakubem Sochom z KSW Spartakus. W finale pokonał Damiana Grad z KSW Spartakus. 

W ZNAKOMITYM STYLU PUCHAR POLISH FIGHTER KIDS WYWALCZYŁ IGOR HOŁOBOTOWSKI, który rywalizował w gronie kadetów starszych do 52 kg kick light. W pierwszym pojedynku pokonał Wiktora Trajnowskiego z UKS Dragon Gorzów Wielkopolski. W ćwierćfinale zwyciężył z Dominikiem Szymoniakiem z KS Czerwony Smok Poznań. W walce półfinałowej spotkał się z Jakubem Muchewiczem z A&W Team Obrowo. Zwycięski dla siebie finał stoczył z Kamilem Kaczmarkiem z KS Przemol Boxing Team. 

ZDOBYWCZYNIOM PUCHARU POLISH FIGHTER KIDS ZOSTAŁA WIKTORIA BRZOZOWSKA w kategorii -37 kg w gronie kadetek młodszych w formule light contact. W walce ćwierćfinałowej Wiktoria pokonała Weronikę Gawlik z KS Legion Głogów. W półfinale wyeliminowała Patrycję Kleszyk z UKS Dragon Gorzów Wlkp. W finale rozprawiła się z Klaudią Koc z A&W Team Obrowo. 

MEDAL SREBRNY WYWALCZYŁ GABRIEL DARASZKIEWICZ  rywalizujący w gronie kadetów młodszych do 28 kg light contact. Gabriel w ćwierćfinale pokonał Kacpra Makszanowskiego z UKS Dragon Gorzów Wlkp. W półfinale wygrał z Dorianem Sikorskim z KS Champion Gdańsk. W walce finałowej uległ na punkty Igorowi Podejko z UKS Dragon Gorzów Wlkp. 

SREBRO DO ZIELONEJ GÓRY PRZYWIOZŁA KLAUDIA MAZUR, która rywalizowała w gronie kadetek starszych do 50 kg w formule kick light. 

MEDAL BRĄZOWY WYWALCZYŁ FILIP JÓŹWIAK, który rywalizował do 63 kg w gronie kadetów starszych w formule kick light. Filip stoczył łącznie cztery walki. Przegrał tylko z późniejszym zdobywcą pucharu. 

BRĄZ WYWALCZYŁ MILAN ZIEREK, który rywalizował w gronie kadetów młodszych do 42 kg light contact. 

BRĄZOWY MEDAL DO ZIELONEJ GÓRY PRZYWIOZŁA KINGA NOWAKOWSKA, która rywalizowała w gronie kadetek młodszych do 42 kg kick light. Kinga stoczyła aż cztery pojedynki na Pucharze w Szczecinie. 

BARDZO DOBRZE ZAPREZENTOWAŁ SIĘ OLAF RADOCH rywalizujący do 63 kg w gronie kadetów starszych kick light. Olaf zakończył rywalizację po pierwszej wygranej walce z powodu kontuzji dłoni. 

CORAZ WIĘKSZE POSTĘPY I WIDAĆ U JAKUBA HERBY który rywalizował w -57 kg i po wygraniu dwóch pojedynków w gronie kadetów starszych w formule kick light odstąpił od turnieju z powodu kontuzji stopy. 

BARDZO OBIECUJĄCO ZADEBIUTOWAŁ W SZCZECINIE OSKAR SZYDŁOWSKI, który w kategorii -57 kg kadetów starszych w formule kick light wygrał swój pierwszy w życiu pojedynek. 

W SZCZECINIE DOBRE STOCZYLI DOBRE WALKI W KICKBOXINGU I ZDOBYLI DOŚWIADCZENIE SPORTOWE:  
SŁAWOMIR MALIK w wadze do 69 kg kadet starszy kick light,
SZYMON BRZESKI w wadze +47  kadet młodszy light contact,

Bardzo ciekawie zapowiada się rozwijanie nowej dyscypliny w naszym Stowarzyszeniu, która jest skierowana do najmłodszych zawodników trenujących w naszej AKADEMII ZWYCIĘZCY prowadzonej przez KINGĘ SZLACHCIC i ADRIANĘ MARCZEWSKĄ
WALKI KALAKI to pojedynki na piankowe pałki (pałka-połowa długości makaronu do pływania) podczas, której zawodnicy walczą do pierwszego trafienia, za które otrzymują punkt od sędziów. Po zliczeniu punktów sędziowie ponownie wznawiają dynamiczną walkę na macie która trwa dwie rundy w czasie od 1 do 1,5 minuty z 30 sekundową przerwą. Zawodnik, który zdobędzie, więcej celnych uderzeń pianką na przestrzeni całego pojedynku, lub uzyska przewagę dziesięciopunktową wygrywa walkę. Strefy trafień pałką to: głowa, tułów, nogi. Można bronić się wolną ręką przed uderzeniem przeciwnika. 
Podział wiekowy w walkach na piankowe pałki wygląda następująco: 
dziewczynki: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat
chłopcy: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat. 


Debiutantami w nowej dyscyplinie byli zawodnicy AKADEMII ZWYCIĘZCY  w osobach: 
FRANCISZEK MARCINIAK 
ŁUKASZ TABOR
ANDREJ HAVRYLENKO
IGOR DANLOWSKI

Tak wygląda rywalizacja podczas corocznego POLISH FIGHTER KIDS W SZCZECINIE


Właścicielem filmu jest cholew1

GALERIA ZDJĘĆ ZE SZCZECINA 2019

Zielona Góra, sport, dzieci, młodzież, PZKB, Szczecin, Polish Fighter Kids, Adriana Marczewska, Kinga Szlachcic, kalaki, walka na piankowe pałki


1 komentarz:

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Hương Lâm chuyên cung cấp bán máy photocopy và dịch vụ cho thuê máy photocopy giá rẻ, uy tín TP.HCM với dòng máy photocopy toshiba và dòng máy photocopy ricoh uy tín, giá rẻ.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.