Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

środa, 28 marca 2018

Przemysław Kacieja zdobył Puchar Polski !

Puchar Polski Przemysława Kacieja zdobyty podczas Turnieju w lekkim kontakcie.

Kacieja, Kalisz, kickboxing, Light contact, Płock, Połoński, Puchar Polski, PZKB, sporty walki, złotoKacieja, Kalisz, kickboxing, Light contact, Płock, Połoński, Puchar Polski, PZKB, sporty walki, złoto

W dniach 23-24.03.2018 r. w Płocku został rozegrany Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Light Contact.

W Zawodach pierwsze miejsce zdobył Przemysław Kacieja, który rywalizował w -63 kg w gronie seniorów.
Podczas swojej drogi po złoto bezproblemowo pokonał Marcina Nasiadko z X Fight Piaseczno i Macieja Muchę z Klubu Sportowego C.S.E Sparta Chrzanów.

W Turnieju wziął udział Przemysław Kalisz, który rywalizował w gronie juniorów również do 63 kg. Przemysław po dobrym pojedynku werdyktem sędziowskim uległ Kacprowi Dwórznikowi z KS Start Działdowo, który został zwycięzcą zawodów.