PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 2 października 2017

Zwycięski mecz bokserski kobiet Polska vs Ukraina.

W dniu 29.09.2017 r. w Lubaczowie został rozegrany mecz bokserski żeńskiej reprezentacji Polski i Ukrainy. 

W meczu udział wzięły dwie zielonogórskie pięściarki w osobach Adriany Marczewskiej -48 kg i Kingi Szlachcic -57 kg, które przynależą do Polskiej Kadry Narodowej prowadzonej przez trenera Marka Węgierskiego. 

Adriana Marczewska skrzyżowała rękawice z Yulią Demyanenko. W zaciętym pojedynku Ada uległa utalentowanej i świetnie wyszkolonej Ukraińce, która mimo młodego wieku posiada spory dorobek medalowy na arenie międzynarodowej. Dodatkowo Adrianie Marczewskiej walkę utrudniała kontuzja nosa. Pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją sędziowską na korzyść Ukrainki. Zacięta walka to kolejne doświadczenie dla równie utalentowanej jak Ukrainka zawodniczki z Zielonej Góry. 

Kinga Szlachcic nie dała żadnych szans Olexandrze Fedis, która po dwóch liczeniach nie wyszła do trzeciej rundy po poddaniu przez sekundantów. 
Kinga z turnieju na turniej walczy coraz lepiej i zdobywa potrzebne doświadczenie aby wygrywać z czołowymi zawodniczkami świata w niedalekiej przyszłości. 

Mecz zakończył się zwycięstwem Polek 14-2. 
Wydarzenie w Lubaczowie rozpoczyna projekt Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego, którą patronuje Polski Związek Bokserski. 

Cały mecz był transmitowany na żywo w TVP Sport . 
Link do retransmisji z wydarzenia na stronie telewizji : http://sport.tvp.pl/34201628/boks-lubaczow-mecz-towarzyski-kobiet-polska-ukraina

mecz,boks,sport,kobiety,PZB,Polska,Ukraina,Lubaczów,2017,Zielona Góra,Adriana Marczewska,Kinga Szlachic

mecz,boks,sport,kobiety,PZB,Polska,Ukraina,Lubaczów,2017,Zielona Góra,Adriana Marczewska,Kinga Szlachic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.