PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 17 marca 2014

Mistrzostwa Polski Low Kick 2014 zaliczone na 5 !

Tegoroczne Mistrzostwa Juniorów i Seniorów Low Kick w Bełchatowie zostały rozegrane z udziałem 345 zawodników z 72 klubów z całej Polski. Impreza została zorganizowana przez Krzysztofa Toma trenera KS Tom Center z Piotrkowa Trybunalskiego.

Zawody były rozgrywane aż na 4 ringach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe było przeprowadzenie olbrzymiej ilości walk w sobotę i niedzielę. Na Mistrzostwach zawodnicy podzieleni byli na trzy kategorie wiekowe: junior młodszy, junior starszy, senior. Rywalizowali jednocześnie panowie i panie.

Nasza ekipa z Bełchatowa przywiozła 5 medali. 

Bełchatów, Mistrzostwa Polski Low Kick, 2014 r., sport, kickboxing, wyjazdy, treningi, zawody sportowe, Boś, Kacieja, Rychlikowski, Groberski, Gleisner

  Złoto zdobyła Dominika Gleisner w -60 kg juniorek starszych. Dominika walkę półfinałową i finałową wygrała przed czasem przez RSC.
  Dwa srebrne medale zdobyły nasze seniorki Karolina Gleisner -56 kg i Ewa Boś -48 kg.
Karolina w walce półfinałowej pokonała Małgorzatę Dymus aktualną zawodową Mistrzynię Świata a w finale po kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim nieznacznie na punkty przegrała z utytułowaną Iwoną Nierodą. 
Ewa Boś przez KO wygrała pojedynek półfinałowy. W walce finałowej przegrała na punkty z bardzo dobrą zawodniczką Joanną Walkiewicz z Siedlec. 
  Brązowe medale przywieźli Przemysław "Kaciej" Kacieja rywalizujący w gronie seniorów -60 kg, i Dawid Groberski, który walczył w juniorach młodszych w kategorii wagowej - 75 kg. 
  W zawodach wziął udział i wygrał pierwszy pojedynek przed czasem przez RSC Jakub Rychlikowski, który rywalizował w -71 kg w juniorach starszych. Uległ na punkty 2;1 aktualnemu Mistrzowi Europy w walce ćwierćfinałowej i do domu wrócił bez medalu. 


2014 r., Bełchatów, Boś, Gleisner, Groberski, Kacieja, kickboxing, Mistrzostwa Polski Low Kick, Rychlikowski, sport, treningi, wyjazdy, zawody sportowe

Galeria bardzo dobrych zdjęć z wydarzenia 

Filmy/walki 

Bełchatów, Mistrzostwa Polski Low Kick, 2014 r., sport, kickboxing, wyjazdy, treningi, zawody sportowe, Boś, Kacieja, Rychlikowski, Groberski, Gleisner

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.