PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 6 lutego 2012

To jest nasza nowa strona www !

Nowa strona powstała w związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem naszego stowarzyszenia.
Jest ona zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwiała pracę z nowymi i dojrzałymi zawodnikami.

Oprócz ogólnej kosmetyki w kierunku zakładek ze sprecyzowaną i czytelną zawartością, powstała zakładka "e-Biuro". Znajdują się w niej dokumenty do pobrania dla zawodników rozpoczynających treningi w naszym stowarzyszeniu, oraz przystępujących do rywalizacji sportowej.
W dolnej części tej zakładki będą zamieszczane komunikaty zawodów/imprez, aktualne przepisy i inne ważne dokumenty. Będą one bieżącym źródłem informacji, podobnie jak zakładka "News" historią informacyjną dotyczącą spraw biurowych z przebiegu naszej pracy.

Sugestie w sprawie wyglądu wyglądu oraz funkcji naszej nowej strony www proszę zamieszczać w komentarzach. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.