środa, 28 lipca 2021

STARt - "AKADEMIA ZWYCIĘZCY" w SKF "BOKSING" Zielona Góra!

Połowa wakacji minęła. Letnie akcje szkoleniowe organizowane przez SKF "BOKSING" Zielona Góra już za nami. Wszystko wskazuje na to, że czas rozpocząć przygotowania do sezonu startowego w "Akademii Zwycięzcy".

Akademia Zwycięzcy, SKF BOKSING, Zielona Góra, lubuskie, sport, trenerka, trener, wakacje, mistrzostwa, złoto, dzieci, czas wolny, boks, kickboxing, aktywność fizyczna, ruch, zdrowie, młodzież, Dworcowa 31, bezpieczeństwo, sukces, cel

Od dnia 03.08.2021 r., o godzinie 16:15 po miesięcznej przerwie wakacyjnej, wznawiamy treningi dla najmłodszych w SKF "BOKSING" Zielona Góra.

Zajęcia sportów walki będą odbywać się we wtorki i w czwartki, o godzinie 16:15 oraz w soboty o godzinie 10:00 (po wcześniejszej informacji od Trenerów podczas treningów w danym tygodniu). Przypominamy, że nabór do poszczególnych grup trwa przez cały rok. Na zajęcia możesz zapisać się każdego dnia (osobiście, w siedzibie Stowarzyszenia bądź telefonicznie). Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

1 - PRZYJDŹ
2 - TRENUJ
3 - WYGRYWAJ!

Akademia Zwycięzcy, SKF BOKSING, Zielona Góra, dzieci, wakacje, sporty walki, boks, kickboxing, mistrzostwo, złoto, czas wolny, zdrowie, aktywność fizyczna, ruch, bezpieczeństwo, Dworcowa 31, wtorek, czwartek, sobota, weekend, młodzież, rodzice, pasja, kariera sportowa, najlepszy, trener, trening, akcja szkoleniowa

poniedziałek, 12 lipca 2021

Akcja szkoleniowa - Borowice 2021!

Akademia Zwycięzcy, SKF BOKSING Zielona Góra, lubuskie, akcja szkoleniowa, sporty walki, lipiec, wakacje, czas wolny, sukces, praca, zabawa, pogoda, góry, Karpacz, Borowice

Dotyczy wszystkich uczestników - REGULAMIN

W dniach 16-25.07.2021 r., w Borowicach odbędzie się akcja szkoleniowa organizowana przez SKF "BOKSING" Zielona Góra.

WSZYSCY Uczestnicy zobowiązani są:

- stawić się na zbiórce 16.07.2021 r. o godzinie 8:30 w siedzibie klubu przy ulicy Dworcowej 31,
- zabrać ze sobą:
1) obuwie sportowe przystosowane do marszobiegów w górach i treningów w terenie,
2) odzież przeciwdeszczową, garderobę osłaniającą głowę przed słońcem, kremy z filtrem w celu uniknięcia poparzeń słonecznych,
- odzież do treningów na sali sportowej,
- CAŁY sprzęt do walki,
- strój kąpielowy i klapki basenowe,
- podręczny plecak,
- LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ,
- pieniądze do zakupu biletów na wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego (planowane są 2 wyjścia),
- pieniądze do zakupu biletów wstępu na basen (planowane są 2 wyjścia).

Każdy z Uczestników ma zapewniony transport zorganizowany (PKS Zielona Góra) na miejsce akcji oraz z powrotem za dodatkową opłatą w wysokości 100 zł, którą należy doliczyć do kwoty ustalonej za akcję szkoleniową.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u Trenerów:

533778877 - Bogumił Połoński
784921592 - Kinga Szlachcic

wtorek, 22 czerwca 2021

SKF "BOKSING" Zielona Góra na Mistrzostwach Polski Full-Contact 2021!

W dniach 18-20.06.2021 r., w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Starszych oraz Seniorów w kickboxingu w formule Full-Contact.

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "BOKSING" Zielona Góra reprezentowała 9-osobowa ekipa, która zdobyła łącznie 9 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe medale.

Junior Młodszy:

Aleksandra Ambroży +60 kg, została brązową medalistką mistrzostw ulegając swojej przeciwniczce na punkty

Junior Starszy:

Hanna Wysocka -70 kg, zdobyła złoty medal pokonując swoją przeciwniczkę w finale jednogłośną decyzją sędziów

Sławomir Malik -71 kg, wywalczył złoty medal wygrywając na punkty dwie walki

Igor Wachowiak +91 kg, zdobył złoty medal pokonując rywala jednogłośnie na punkty podczas walki finałowej

Igor Hołobotowski -54 kg, przywiózł do Zielonej Góry złoty medal. W kategorii wagowej Igora do rywalizacji nie zgłosił się żaden inny zawodnik.

Maria Pawlikowska -56 kg, zdobyła srebrny medal ulegając rywalce w walce finałowej

Senior:

Przemysław Kalisz -57 kg, został złotym medalistą mistrzostw pokonując swojego rywala na punkty w walce finałowej

Ewa Boś -48 kg, wywalczyła srebrny medal wygrywając jeden pojedynek, natomiast w walce finałowej uległa przeciwniczce na punkty

Kinga Szlachcic -56 kg, zdobyła srebrny medal wygrywając walkę półfinałową, w kolejnym pojedynku Kinga musiała uznać wyższość przeciwniczki przegrywając na punkty

W rezultacie, zawodnicy naszego Stowarzyszenia zanotowali ponowny sukces na imprezie sportowej Mistrzowskiej rangi w bieżącym sezonie startowym.