PIERWSZY TYDZIEŃ PRÓBNY !!! PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ !!!
Projektowanie kariery sportowej TYLKO na ulicy Dworcowej.

poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Trzy złote medale w MP Full contact 2019

Troje zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra zdobyło trzy złote medale na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Full Contact Juniorów i Seniorów.

Zawody zostały rozegrane w dniach 12-14.04.2019 r. w Swarzędzu.

TYTUŁ MISTRZA POLSKI ZDOBYŁ HUBERT NOWAK W GRONIE JUNIORÓW MŁODSZYCH +81 KG. Hubert w walce finałowej przez KO w drugiej rundzie pokonał Ernesta Figurę z Radomskiego Klubu Kickboxingu Kick-Sport

ZŁOTY MEDAL I SZÓSTY Z RZĘDU TYTUŁ MISTRZYNI POLSKI FULL CONTACT SENIOREK WYWALCZYŁA EMILIA CZERWIŃSKA DO 60 KG. Emilia w walce finałowej pokonała Monikę Puzio z Krakowskiej Szkoły Sportowej SMOK.

MISTRZEM POLSKI SENIORÓW DO 63,5 KG ZOSTAŁ PRZEMYSŁAW KACIEJA. Przemek w pierwszym pojedynku werdyktem 3:0 pokonał Przemysława Brzózkę z Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów. W walce półfinałowej wyeliminował przez TKO w drugiej rundzie Adama Niekłań z UKS Sanda Płock. W walce finałowej pokonał werdyktem 3:0 Sebastiana Samiłę z KS Alkon Szczecin.
full contact,sport,trening,złoto,Mistrz Polski,kickboxing,Projektowanie Kariery Sportowej, Sportowa Dworcowa

wtorek, 9 kwietnia 2019

Złoto i srebro na Mistrzostwach Polski Low kick

Mateusz Kaczanowski nie miał sobie równych w najcięższej kategorii juniorów starszych, Ewa boś wywalczyła srebro podczas Mistrzostw Polski Low Kick 2019.

Mistrzostwa Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów Low Kick zostały rozegrane w Nowym Targu w dniach 5-7.04.2019 r.
Do Mistrzostw w Nowym Targu przystąpiło pięcioro zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra.

ZŁOTY MEDAL WYWALCZYŁ MATEUSZ KACZANOWSKI, który rywalizował w +91 kg juniorów starszych. W pierwszym pojedynku przez walkower wygrał z Benjaminem Jamroziakiem z KS Ziętek Team Kalisz. W walce finałowej przez RSC w pierwszej rundzie po trzech liczeniach pokonał Filipa Drywa z Agoga Gym Lębork.

EWA BOŚ WYWALCZYŁA SREBRNY MEDAL. Ewa rywalizowała w kategorii wagowej do 48 kg seniorek. Pierwszą walkę wygrała z Marleną Tomczyk z KS Viktoria Szydłowiec. W pojedynku finałowym uległa na punkty Karolinie Kubiak z Łaskiego Klubu Sztuk Walki.

W zawodach wziął udział Przemysław Kacieja w kategorii wagowej do 63,5 kg seniorów. Przemek pierwszą walkę wygrał przez KO. W pojedynku ćwierćfinałowym uległ na punkty Michałowi Królikowi z Paco Team Mysłowice, który został późniejszym Mistrzem Polski.

Adam Hirko rywalizował do 71 kg w gronie seniorów. Nasz zawodnik pierwszą walkę wygrał jednogłośnie. Przez walkower przeszedł do walki ćwierćfinałowej. W ostatnim swoim pojedynku uległ na punkty Rafałowi Kosiarskiemu z Małopolskiej Szkoły Sportu i Rekreacji Ring Kraków.

Po dobrej walce z turnieju odpadł Dominik Kwolek rywalizujący w gronie juniorów starszych do 67 kg.

Boś, Hirko, junior, Kacieja, Kaczanowski, Kwolek, Low kick, medal, mistrzostwa, Nowy Targ, Połoński, senior, Zielona Góra, złoto

środa, 3 kwietnia 2019

11 medali w tym dwa złote w Mistrzostwach Polski !

Ekipa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra zdobyła 11 medali podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Light contact i Point fighting 2019.

Mistrzostwa zostały rozegrane w miejscowości Włoszakowice koło Leszna w dniach od 29 do 31 marca 2019 r.
Nasze stowarzyszenie reprezentowało ośmiu zawodników, wszyscy  wystartowali w obu formułach walki.

ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ MISTRZA POLSKI ZDOBYŁ PRZEMYSŁAW KALISZ, który rywalizował w -57 kg seniorów. Przemek nie miał sobie równych w wersji light contact deklasując przeciwników przed czasem.
PRZEMYSŁAW KALISZ Z WŁOSZAKOWIC PRZYWIÓZŁ TAKŻE MEDAL BRĄZOWY w wersji point fighting.

PRZEMYSŁAW KACIEJA ZŁOTO ORAZ KOLEJNY TYTUŁ MISTRZA POLSKI W KARIERZE ZDOBYŁ W LIGHT CONTACT seniorów w limicie wagowym do 63 kg. Zielonogórzanin nie miał sobie równych przeciwników w swojej kategorii wagowej kończąc wszystkie walki przed czasem.
Do swojego dorobku medalowego w Mistrzostwach PRZEMYSŁAW KACIEJA DORZUCIŁ MEDAL BRĄZOWY W WERSJI POINT FIGHTING.

MEDAL SREBRNY  W POINT FIGHTING I BRĄZOWY W LIGHT CONTACT ZDOBYŁ HUBERT NOWAK, który rywalizował do 84 kg juniorów. Nasz zawodnik po raz pierwszy brał udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu i zaliczył bardzo udany i obiecujący debiut na wyniki sportowe w przyszłości.

DWA BRĄZOWE MEDALE W OBU KONKURENCJACH ZDOBYŁ KRZYSZTOF DE RAMER, który startował w obu konkurencjach w gronie juniorów do 79 kg.

BRĄZOWY MEDAL ZDOBYŁ PIOTR DE RAMER W POINT FIGHTINGU.
Piotr de Ramer rywalizował w -89 kg w gronie seniorów.

MEDAL BRĄZOWY ZDOBYŁ HUBERT MUSZYŃSKI W POINT FIGHTING w gronie juniorów do 79 kg.

BRĄZOWY MEDAL ZDOBYŁ KACPER BIELIŃSKI W POINT FIGHTING. Kacper rywalizował w juniorach do 74 kg.

Bez medalu do Zielonej Góry wrócił DOMINIK KWOLEK, który rywalizował w obu konkurencjach w gronie juniorów do 69 kg.

Cała galeria zdjęć link

zawodnicy,Mistrzowie,Polska,trening,Włoszakowice,sport,kickboxing,light contact, point fighting,Kalisz,Kacieja,de Ramer,Muszyński,Nowak,Bieliński,Kwolek,Połoński