wtorek, 28 listopada 2017

Boksing Paka Dla Dzieciaka !

dzieci, prezenty, Święta, Dom Dziecka Kożuchów, Mikołajki, Świąteczna Akcja, Boksing Paka dla Dzieciaka, Dzięki Ludziom dla Ludzi

Świąteczna Akcja Boksing Paka Dla Dzieciaka !

Z okazji Mikołajek sympatycy SKF Boksing Zielona Góra zorganizowali zbiórkę dla domu dziecka w Kożuchowie.
Prezenty zostaną przekazane dzieciom w tę sobotę dnia 2.12.2017 r.

Ostatni gong dla wszystkich darczyńców !
Zbiórka trwa do piątku !

niedziela, 19 listopada 2017

Jakub Zimoch wygrał w Lesznie !

W dniu 18 listopada w Lesznie został rozegrany XXV Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Jana Pawlaka.

W Turnieju wziął udział Jakub Zimoch, który rywalizował w gronie kadetów w kategorii wagowej -75 kg.
Jakub rękawice skrzyżował z Rafałem Bendera z KS Orkan Gorzów, którego po zaciętym pojedynku pokonał 2:1.

Jakub Zimoch, boks, sport, Zielona Góra, zwycięstwo, wygrana, Leszno, ćwicznia, sporty walki

Mistrzostwa Świata Seniorów - Budapeszt 2017 r.

Ewa Boś i Emilia Czerwińska zawodniczki SKF Boksing Zielona Góra, reprezentowały Polskę w tegorocznych Mistrzostwach Świata Seniorów. Mistrzostwa odbyły się pod patronatem WAKO - największej na świecie organizacji kickboxingu. Zawody zostały rozegrane w Budapeszcie w dniach 3-12.11.2017 r.

Budapeszt, World Championship,WAKO, Hungary, Węgry, Ewa Boś, Emilia Czerwińska, Medal, k-1, full contact, Zielona Góra, sport,1017r.

Emilia Czerwińska startowała w wersji full contact w kategorii wagowej -60 kg. Od wielu lat ta kategoria jest jedną z najbardziej obsadzonych przez zawodniczki wysokiego formatu.
Emilia w pierwszej walce turnieju spotkała się z wymagającą i dobrze przygotowaną Francuzką Alicją Vitelli, którą pokonała jednogłośną decyzją sędziowską.
W walce ćwierćfinałowej, po dwóch wygranych rundach w trzeciej uległa nieznacznej przewadze punktowej Norweżce Theresse Ness 2:1. Niewiele brakowało do podium. Niestety Zielonogórzanka do Polski wróciła bez medalu.

Ewa Boś z Mistrzostw Świata wróciła z brązowym medalem. Nasza zawodniczka startowała w kategrii -48 kg w wersji K-1. Jako pierwsza zawodniczka w historii naszego klubu, Ewa zdobyła medal Mistrzostw Świata Seniorów.
W walce półfinałowej uległa na punkty Rosjance Fatimie Shagupovej, która została późniejszą Mistrzynią Świata.

Dużego pecha w tym roku miał Przemysław Kacieja, który wywalczył wakat na tegoroczne Mistrzostwa Świata. Przemek miała startować w kategorii -63,5 kg w wersji full contact. Rywalizację uniemożliwiła Mu kontuzja, której nabawił się na dwa tygodnie przed wyjazdem do Budapesztu. Na jednym ze sparingów, nasz zawodnik złamał jedną z kości śródręcza. Krótki czas do startu uniemożliwił organizmowi całkowitą regenerację po urazie.